شماره مطلب: 21519
مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان خبرداد:

امسال 2 هزار و500 دانش آموز استان در سه مرحله به اردوی راهیان نور اعزام می شوند

اولین کاروان راهیان نوردختر دانش آموزان شهرستان شاهرود وسمنان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سایت اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان استان سمنان، محمدرضا جهان بااشاره به اعزام 2هزار و 500 نفر از دانش آموزان و معلمان استان به راهیان نور96 افزود: در سال تحصیلی گذشته نیز دو هزار و ۳۰۰ دانش آموز به مناطق عملیاتی اعزام شدند که خوشبختانه امسال استقبال خوبی از این اردوی معنوی شده است .

وی بابیان اینکه در مرحله اول ۳۰۰نفر از دانش آموزان استان سمنان در شهریورماه  به مناطق عملیات غرب کشور اعزام شدند اظهارکرد: دو هزار و 200 نفر دیگر به جنوب و استان خوزستان اعزام می شوند که برنامه ریزی برای حضور معلمان و پرسنل آموزش و پرورش و همچنین اسکان این دانش آموزان صورت گرفته است .

مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان تصریح کرد: آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی و مقاومت هدف اصلی اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس است .

محمدرضا جهان با اشاره به زمان اعزام دانش‌آموزان استان سمنان به اردوهای راهیان نور افزود: این اردوها از اول آذرماه آغازشده و تا پایان بهمن‌ماه در دو مرحله ادامه خواهد داشت . 

وی مدت حضور دانش آموزان در این مناطق را چهار روز اعلام کرد و گفت: دانش آموزان در این سفر از یادمان های فتح المبین هویزه، فکه، شلمچه و اروند رود بازدید می کنند .

شایان ذکراست؛اولین کاروان راهیان نور دانش آموزان دخترشهرستانهای شاهرودوسمنان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.