شماره مطلب: 24067
بیانیه 13 آبان

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان استان سمنان به مناسبت فرا رسیدن یوم ا... 13 آبان « روز ملی مبارزه با استکبار جهانی »

بمناسبت فرارسیدن یوم ا... سیزدهم آبان « روز ملی مبارزه با استکبار جهانی » ، سازمان بسیج فرهنگیان استان سمنان بیانیه ای به شرح زیر منتشر کرد:

 

باسمه تعالي

بيانيه سازمان بسيج فرهنگيان استان سمنان بمناسبت فرا رسيدن يوم ا... 13 آبان

 

« امروز دشمن، حتي بدون حرف، با شيوه ها و با لبخندهايي كه به افراد سست عنصر مي زند، مي خواهد كاري كندكه آنها فراموش كنند كه اين نظام در مقابل قدرت استكبار ايستاده است »           مقام معظم رهبري (مدظله العالي)    1372/10/26

    يوم ا... 13 آبان  ، روز نمايان شدن چهره اصلي و سياست هاي آمريكا به شمار مي رود و آشكار شدن اين چهره خبيث، بيش از پيش مردم و مسئولان جمهوري اسلامي ايران را در مبارزه با شيطان بزرگ متحدتر و مصمم كرده است. چهره اي كه دنيا بخشي از آن را در دوران هشت سال جنگ تحميلي بر ملت ايران، ترور شخصيت هاي انقلابي ودانشمندان هسته اي و  اعمال تحريم هاي ظالمانه، به وضوح مشاهده كرده است و بنا به فرموده مقام معظم رهبري (مدظله العالي) "اهداف آمريكا در قبال ايران تغيير نكرده است".

    13 آبان « روز ملي مبارزه با استكبار جهاني» ، فرصتي ارزشمند براي تبيين چرايي مرگ بر آمريكا  و باز خواني حوادث و رخدادهاي مهم چهار دهه از تاريخ مبارزه و رويارويي ملت انقلابي، ولايت مدار و عاشورايي ايران اسلامي در برابر زياده خواهي هاي استكبار جهاني به سركردگي آمريكاي جنايتكار به شمار مي رود.

به همين منظور،آمريكا همچنان دشمن شماره يك انقلاب و نظام جمهوري اسلامي ايران و شيطان بزرگ بوده و شعار راهبردي «مرگ بر آمريكا » همچنان تابلوي وحدت و اراده ملي ملت غيور و انقلابي، در عرصه استكبار ستيزي و نشانه بارز انزجار همگاني از استكبار جهاني است.

    امروز آگاه سازي  نوجوانان و جوانان به ويژه دانش آموزان با ماهيت استكباري آمريكا يكي از رسالت هاي اصلي فرهنگيان و معلمان بسيجي و انقلابي بعنوان طلايه داران فرهنگ در عرصه تعليم و تربيت آينده سازان ميهن عزيز اسلامي است ، كه مي بايست با بكارگيري همه امكانات، ماهيت ضد استكباري در قشر دانش آموزان نهادينه شود. يكي از آن بسترهاي مهم كه مي تواند نقش مؤثري درتحقق اين امرايفا نمايد، حضور پرشكوه و دشمن شكن در راهپيمايي يوم ا... 13 آبان است.

        لذا ما فرهنگيان بسيجي استان سمنان، ضمن پاسداشت ياد و خاطره حضرت امام راحل(ره) و حماسه آفريني و فداكاريهاي شهيدان انقلاب اسلامي در عرصه نبرد با آمريكا ، با الهام از درس هاي بزرگ قيام عاشورا و با تأكيد بر وصاياي امام راحل(ره) و فصل الخطاب دانستن منويات حكيمانه و مواضع انقلابي مقام معظم رهبري حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي) بعنوان نقشه راه و قطب نماي حركت خود، اعلام مي داريم : در چهلمين سال عمر پر بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، همگام با ديگر اقشار و مردم شهيد پرور، انقلابي و ولايتمدار استان سمنان و با طنين شعار هاي «هيهات من الذله» و «مرگ بر آمريكا» در راهپيمايي يوم ا...  13 آبان، حضوري حماسي و گسترده خواهيم داشت و اعتقاد راسخ داريم كه اين حضور پر شور و گسترده در راهپيمايي يوم ا... 13 آبان كه نشان از ولايتمداري و پايبند بودن مردم به آرمان هاي امام راحل(ره) و رهبري نظام و انقلاب دارد ، پاسخي كوبنده و قاطع به ياوه گويان و قدرت هاي استكباري مي باشد.

 

                                                   و السلام عليكم و رحمه الله و بركاته                                                                                            سازمان بسيج فرهنگيان استان سمنان - آبان ماه1397                                      

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.